Výpis z knihy hříchů

Osobní dopis z pekla pro malé i velké hříšníky. Přesvědčte své ratolesti, že čerti vědí o všem co provádějí a udělejte jim mikulášskou nadílku ještě kouzelnější.

Objednat můžete samostatný výpis nebo přidat i kousek uhlí přímo z pekla. Všechny varianty jsou ověřené na čertpointu a aktuální ceny a akce uvidíte v objednávce. Stačí kliknout na tlačítko.

V dopisu z pekla najdete na starém pekelném papíru jméno, věk a město Vašeho hříšníka aby byl výpis opravdu autentický. K tomu přidáme hříchy, ať už neposlouchá, nechce si čistit zuby nebo uklízet hračky. Jen ať všichni vědí, že čerti vše sledují a žádná lumpárna jim neunikne. Ale nesmíme zapomenut ani na pochvaly. Čerti jsou totiž spravedliví a když někdo umí třeba dobře psát, počítat nebo kreslit a doma se vším pomůže, tak rádi přimhouří oko nad občasným zazlobením.

Až nastane předvečer svátku svatého Mikuláše, je jen na Vás jestli si čerty s andělem a Mikulášem pozvete i domů a necháte čerty dětem výpis z pekla přečíst a předat. Nebo dětem jen připravíte nadílku za okno i pekelným vzkazem, aby se nemuseli čertů bát. Důležité je ať si společně užijete kouzelný advent a s pravým pekelným výpisem se děti budou cítit jako v pohádkovém světe.

Můžete si vybrat z několika variant:

  • Samostatný výpis
  • Výpis s kouskem uhlí přímo z pekla
  • Výpis zapečetěný v pekelné obálce

Přečtěte si více na našem blogu a sociálních sítích