5 DŮVODŮ PROČ VÝPIS Z KNIHY HŘÍCHŮ

Ptáte se, k čemu Vám takový výpis z knihy hříchů bude a proč byste ho měli chtít? Důvodů je spousta a každý z Vás určitě ocení něco jiného. My jsme Vám tady ale shrnuli 5 výhod podle nás. Však Vy už budete vědět, co je pro Vás to pravé…

1. HŘÍCHY ČERNÉ NA BÍLÉM

Ať už malý nebo velký hříšník si tak nějak lépe uvědomí své hříchy, když je uvidí napsané černé na bílém a přímo z pekla. Znáte to, můžete 100x opakovat, ať Vás poslouchá, nekouká pořád do telefonu, uklidí si v pokoji a pořádně si čistí zuby. No a na oficiálním a ověřeném výpisu z knihy hříchů to má větší váhu než pouhá slova.

2. MŮŽE I POCHVÁLIT

Nemusíte své ratolesti jen strašit a připomínat jim jejich hříchy. Na výpisu z knihy hříchů jsou stejně důležité pochvaly. Aby bylo jasné, že jsou čerti spravedliví a když někdo umí třeba dobře psát, počítat nebo kreslit a doma se vším pomůže, tak rádi přimhouří oko nad občasným zazlobením.

3. KRÁSNÁ VZPOMÍNKA

Čas letí, to určitě všichni znáte. Peklo je tady už tisíce let a tak to víme nejlépe. S výpisem budete mít krásnou vzpomínku na staré rošťárny. I my v pekle občas procházíme naše archivy a bavíme se nad hříchy dnes již dospělých. Jen si zkuste vzpomenout na ty Vaše…

4. POHÁDKOVÝ SVĚT

V dnešní moderní a uspěchané době je občas potřeba zpomalit a s našimi nejmenšími se vydat do pohádkových světů. Výpis z knihy hříchů je krásné propojení Vašeho moderního světa a světa plného kouzelných bytostí, dobra i zla a hlavně šťastných konců.

5. ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte maličkost pro Vaše blízké? Jako originální dárek může posloužit nejen výpis jejich hříchů ale i „poukaz“ na pekelné štěstí. Je to prostě něco, co ještě nedostali a originalita je často hlavní předností dárku, protože hrnků se jménem už bylo dost. Opravdu.

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.